שלג תוכנה
 
"אנו טובעים במידע, אבל רעבים לחכמה!... לחבר את המידע הנכון בזמן הנכון, לחשוב בצורה חדה על המידע ולהחליט החלטות קריטיות בעזרתו."

חברת שלג תוכנה קיימת ופועלת בשוק משנת 1991 והנה מהחלוצות בתחום תוכנות CRM עבור ניהול קשרי לקוחות, שירות לקוחות, מכירות, טלמרקטינג.

אנו בשלג מלווים את לקוחותינו לכל אורך הדרך ומעמידים בפניהם את מיטב היועצים, המדריכים והמתכנתים במטרה לתרגם את המידע האירגוני שלהם לרווחים.

אנו בשלג תוכנה קשובים ללקוחותינו ובהתאם לצרכיהם מפתחים ומשכללים את שלג CRM. כל זאת לצד הפיתוחים השוטפים הנובעים כפועל יוצא מהשינויים החלים בתחום הטכנולוגיה, השיווק, המכירות וקשרי הלקוחות.

תוכנת שלג CRM משרתת מחלקות, כגון: שיווק, מכירות, טלמרקטינג, ניהול מנויים וכן שירות לקוחות של הארגונים הגדולים בארץ, בניהם: מכללות מובילות, גופים מהמגזר הציבורי, יזמי קמפיינים, מגזינים, חברות רכב, מלכ"רים ועוד.

אנו בשלג תוכנה מתמחים בנוסף בבניית פרויקטים ייחודיים עבור ארגונים מובילים, כגון: מערך נסיעות המבחן של צ''מפיון מוטורס, מוקד הטלמרקטינג של המרכז ללימודים אקדמיים ומכללת פסגות, מעקב פניות ממונה באקו"ם ועוד רבים.

מעבר לאתר >