קידום אתרים לרופאי שיניים

קידום אתרים לרופאי שיניים – כיצד הוא מתבצע בצורה נכונה
כשאנחנו מסתכלים על עולם הרפואה, יש מגוון דרכים לחלק אותו. אחת מהן היא התדירות והסיבה בגלל אנחנו הולכים אל הרופא. יש רופאים אליהם אנחנו נלך במקרי חירום, יש רופאים שנלך אליהם באופן תדיר עם זה לטיפולים ועם זה לביקורות, וישנם רופאים שאנחנו נפנה אליהם במטרה לשנות משהו אצלנו, הכוונה כמובן לרופאים בתחום האסתטי, לרוב.

רופאי שיניים שייכים באופן בולט לקבוצה השנייה, למרות שבאופן טבעי, אפשר למצוא אותם גם בקבוצה הראשונה וגם השלישית. זו אחת הסיבות, מדוע רופאי שיניים ישקיעו לא מעט כסף בכל מה שקשור לתהליך של פרסום ושיווק.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות את זה, הן בשלטי חוצות, הן בעיתונות הארצית והמקומית וכן באינטרנט. הרשת כוללת מגוון רחב של אתרי אינטרנט אשר שייכים לרופאי שיניים מכל הארץ שמתמחים בתחומים שונים, החל מטיפולים רגילים, דרך טיפולי שיקום הפה וטיפולים מורכבים אחרים, עד לטיפול אסתטיקה כולל כאלה שמתבצעים ביום אחד.

מכאן אנחנו יכולים להבין, שהתחרות בתחום היא מאוד קשה. בניגוד לבעלי מקצוע אחרים, לקוחות של רופאי שיניים לא יהססו לפנות לרופא שלא נמצא בישוב שלהם, אם הם שמעו עליו דברים טובים או אם הם היו מטופלים אצלו בעבר. מה שמחדד עוד יותר את התחרות, במציאות וברשת. לכן קידום אתרים לרופאי שיניים הוא דבר ייחודי אשר בשביל לעשות אותו נכון, יש להתמחות בכך.
 

מה כולל קידום אתרים לרופאי שיניים
אתר של רופא שיניים, צריך להכיל את האלמנטים הבאים. פירוט של כל הטיפולים אשר מתבצעים במרפאה, הסבר על כל טיפול כולל תמונות, הסבר על שירותים שהמרפאה מעניקה (למשל, שירות חירום, צילומים, שירותי בית ועוד), מאמרים מקצועיים בנושאים נרחבים בתחום (היגיינה, בריאות השן ועוד), מקום להפניית שאלות לרופאים וכן עמוד צור קשר כולל אפשרות לפנות דרך האתר.

הקמת האתר הוא הדבר הפשוט מבחינתנו, מאחר והוא יחסית בסיסי. העניין האמיתי מתחיל ברגע שהאתר עולה לאוויר ויש צורך לקדם אותו. אז חשוב לפרסם ולשווק אותו בצורה ובמקומות הנכונים. לכן, לשם קידום אתרים לרופאי שיניים נעשה מחקר ביטויים מקיף, על מנת שנוכל לקדם את הרופא בתחומים בהם הוא מתמחה, זה נכון ברמה ארצית וברמה לוקאלית (ישוב בו נמצאת המרפאה ויישובים סמוכים), ביטויים אלו ישמשו אותנו לבניית כותרות ומאמרים בתוך האתר וכן בכתיבת מאמרים חיצוניים, כאלה שיופיעו באתרים אחרים ויקושרו לאתר. מלבד זאת, נחפש כל הזמן דרכים כיצד ליהנות מקישורים חיצוניים לאתר, דרך גורמים רלוונטיים, כאלה שקשורים לנושא של רפואת שיניים.

קידום אתרים לרופאי שיניים הוא תחום מאתגר ומעניין, אשר כמו רבדים אחרים בנושא של קידום בגוגל, גם הוא משתנה ומתעדכן, לכן אנחנו דואגים לשים לב לכל השינויים שמתבצעים בו ומקפידים שהלקוחות שלנו יקבלו מענה מהיר לכל שינוי ועדכון.

אנחנו, כמובן, מגדירים עם הלקוח שלנו את הצרכים והמטרות שלו. הוא קובע תקציב אשר הוא יכול להשקיע בקידום וחשיפה, ועל פיו אנחנו עובדים. המטרה שלנו, בסופו של דבר, היא להוביל את הרופא אל העמוד הראשון בגוגל בחיפוש בביטויים בהם הוא מתמחה וכן בביטויים לוקאליים. כך אנחנו מגבירים את רמת הסיכוי שהוא יזכה לחשיפה גדולה יותר ויגדיל את כמות הלידים שהוא יקבל מלקוחות פוטנציאליים.

מדיה גרופ מתמחה בהקמת אתרים לרופאי שיניים וקידומם. אנחנו מבצעים את כל התהליך בשיתוף פעולה מלא עם הרופאים, במטרה לעמוד ביעד שהם הציבו בפנינו ולהרחיב כל הזמן את החשיפה לה הם זוכים ברשת.

דוגמאות למיקומים בתחום אסתטיקה בריאות ויופי

 
אסותא אופטיק - מומחים להסרת משקפיים

 
דוגמאות למילים בעמוד ראשון:
הסרת משקפיים, הסרת משקפיים בלייזר, תיקון ראייה
כמות מילים בעמוד ראשון  68
ענת אלקין

 
דוגמאות למילים בעמוד ראשון:
טיפול בקרחת, הדמיות שיער, מניעת התקרחות, דלילות שיער
כמות מילים בעמוד ראשון  96
ד"ר זיידמן -   אורתודנט ורופא שיניים

 
דוגמאות למילים בעמוד ראשון:
אורתודנטיה, אורתודנטיה למבוגרים, פלטות לשיניים
כמות מילים בעמוד ראשון  42
ביוטי לוק -   קורסים לאיפור קבוע

 
 דוגמאות למילים בעמוד ראשון:
קורס איפור קבוע,  בית ספר לאיפור קבוע
כמות מילים בעמוד ראשון  33
 
ד"ר שנהר -  כירורג ילדים

 
 
דוגמאות למילים בעמוד ראשון:
כירורג ילדים,  כירורג בכיר, ברית בהרדמה
כמות מילים בעמוד ראשון  68
ד"ר קוריאל -  אורתודנט

 
דוגמאות למילים בעמוד ראשון:
אורתודנט, אורתודנט מומחה
כמות מילים בעמוד ראשון  32
כרמי קוסמטיקה

 
 
דוגמאות למילים בעמוד ראשון:
פצעים בישבן,  טיפולי פנים לגבר, אקנה בישבן
כמות מילים בעמוד ראשון  36
ד"ר ילנה קטנוב  - רופאת נשים

 
דוגמאות למילים בעמוד ראשון:
רופאת נשים, גניקולוג פרטי, גניקולוג מומלץ
כמות מילים בעמוד ראשון  42
ד"ר רסובסקי -  מומחה להשתלות

 
 
דוגמאות למילים בעמוד ראשון:
השתלות דנטליות, אסתטיקה של הפה
כמות מילים בעמוד ראשון  28
המרכז לטכנולוגיה אסתטית -   מומחים לטכנולוגיה בתחום האסתטיקה והיופי

 
דוגמאות למילים בעמוד ראשון:
THR, מכשירים לקוסמטיקאיות, מכשיר לחיטוב הגוף
כמות מילים בעמוד ראשון  42
 

 
בין לקוחותינו: