קידום אתרים באינטרנט

מדוע קידום אתרים באינטרנט הוא חשוב 
זה לא יהיה מפתיע אם נציין, שכיום, מרבית האנשים בעולם מחפשים עסקים ובעלי מקצוע דרך גוגל. הם לא עושים את זה בספרי טלפונים ולא באמצעים אחרים. החיפוש העיקרי שלנו אחר חשמלאים באזור בו אנחנו מתגוררים או עובדים, או החיפוש העיקרי שנו אחר עסק למכירת מוצר כזה או אחר, נעשה בעזרת גוגל. 

יש מי שמאתנו אשר עבר לחפש בעלי מקצוע ועסקים בעזרת פייסבוק, בעיקר דרך המלצות מחברים, אך בדרך כלל מרבית האנשים עושים את החיפוש הראשוני בגוגל. דרך מנוע החיפוש הם גם מחפשים המלצות וחוות דעת על עסקים ובעלי מקצוע. 

כעת אם עסק לא מקודם בגוגל, לא יהיה ניתן למצוא אותו. מי שאומר לעצמו, "אני כן נמצא, בעמוד השני או השלישי", טועה, שכן מרבית הגולשים לא עוברים את העמוד הראשון בחיפוש. מאחר ועמוד זה כבר מעניק להם את כל המידע ההכרחי, הם לא צריכים להמשיך אל העמוד השני. למעשה, למקומות הראשונים בגוגל, יש הכי הרבה השפעה, ולכן כולם שואפים להגיע אליהם. 

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי משמעותי נוסף והוא, מעבר לגלישה במובייל. יותר ויותר אנשים צורכים אינטרנט דרך מכשירי הסלולר, הן בגלל שהוא נמצא איתנו כל הזמן בכל מקום והן בגלל שאנחנו משתמשים בו כל הזמן, לא משנה אם זה בבית, באוטובוס, במקום העבודה, כשאנחנו יושבים עם חברים בבית קפה או בן או בת הזוג בחוף הים. 

יש לכך משמעות נוספת מלבד עצם הגלישה וזה, כאשר אנחנו גולשים בסלולר אנחנו מחפשים, בדרך כלל, תוצאות על פי מיקום. עסק או בעל מקצוע שלא מקדמים את עצמם באינטרנט ובפרט בסלולר, פשוט לא יופיעו על המפה של הגולשים כשהם יחפשו קרוב אליהם. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על החשיבות של קידום אתרים באינטרנט, זה הזמן לפנות אלינו, חברת מדיה גרופ מציעה לכם את כל הכלים והמידע ההכרחיים בתחום.  
קידום אתרים באינטרנט – למה זה חשוב כל כך? 

בעלי עסקים קטנים או בעלי מקצוע זעירים כמו חשמלאים, אינסטלטורים, מעצבי שיער ואחרים,  מקבלים לא פעם הצעות לקידום האתר שלהם באינטרנט, הצעות שעלותן מאות שקלים בחודש, והם לא תמיד מבינים מדוע עליהם להשקיע סכום כסף כזה. 

הרי יש להם כבר אתר, הם השקיעו בו כבר כמה מאות שקלים אם לא מעבר לכך, הוא מופיע בגוגל בעמוד השני או השלישי, הם מדי פעם גם דואגים לפרסם את עצמם דרך מודעות ממומנות ואפילו יש להם עמוד עסקי בפייסבוק עם עשרות או מאות חברים, אז למה הם צריכים להשקיע גם בקידום האתר שלהם? 

במאמר זה אנחנו נתייחס לשאלה של קידום אתרים באינטרנט עבור עסקים ובעלי מקצוע קטנים, מדוע זה חשוב, ומדוע אסור לוותר על זה, אף על פי שהעלויות הן מאות שקלים בחודש. מה שיכול להיות חלק משמעותי בתקציב של עסק או בעל מקצוע בתחומים שונים. 

לפני כן רק נציין, לשם קידום אתרים בצורה מקצועית, קידום אשר יחזיר את ההשקעה ואף מעבר לכך, יש צורך לשכור את שירותיה של חברת קידום מקצועית ומנוסה, דוגמא מדיה גרופ, לה ניסיון רב בעבודה עם בעלי עסקים ומקצוע קטנים ולא להתבסס בהכרח על קידום אתרים שמתבצע בשיטת "עשה זאת בעצמך", בין אם זה באופן ישיר על ידי בעל העסק או בעל המקצוע ובין אם זה מתבצע על ידי קרוב משפחה או חבר. כמו כן, מוטב להשתמש בשירותיה של חברה מנוסה ולא בשירותיהם של מקדמים חסרי ניסיון, שזה עתה עושים את צעדיהם הראשונים, ומעוניינים לרכוש ניסיון על גבם של אותם בעלי עסקים ומקצוע.