פרסום בפייסבוק - פרסום בפייסבוק לעסקים

פרסום בפייסבוק - פרסום בפייסבוק לעסקים - מדיה גרופ
רשתות חברתיות מהוות, כיום, את מה שהיה בעבר "כיכר השוק" - כלומר, המקום בו התאספו האנשים מכל קצוות הישוב. אמנם, נכון שרשתות חברתיות אינן מיוחדות באופן לוקלי ל"ישוב" זה או אחר והן גלובאליות, אולם, הפגנת נראות ופרסום בהן הפכו אותן לערוץ השיווק המועדף על פני עסקים רבים, גדולים כקטנים. מדוע פרסום בפייסבוק פועל כ"כ טוב? ישנן לכך מספר סיבות נפוצות, אשר כולן יחד הופכות את הפייסבוק לפלטפורמת הפרסום המועדפת.

פרסום בפייסבוק לעסקים תופס את הלקוחות במצב נינוח
אנשים נכנסים לפייסבוק כשהם רגועים, הם מגיעים לשם כדי לקרוא, להשתעשע, לשמוע דעות ולהשמיע אותן. הם נינוחים ואינם מתוחים, הם אינם חוששים שמישהו מנסה למכור להם "משהו" (בניגוד, למשל, מהזמן שהם נכנסים לקניון במציאות או אפילו לאתר קניון אונליין). בזמן כזה, הם נוחים ביותר להשפעה, להחדרה של רעיונות. פרסום בפייסבוק (כזה המתבצע בצורה נכונה, כמובן) יכול לנטוע בליבו של הגולש גרעין של רעיון או לעורר אצלו צורך שעליו לא חשב קודם.
 
 

פייסבוק מציעה מגוון רחב של דרכי פרסום שונות
פייסבוק מציעה מגוון רחב של מודעות וערוצי פרסום שונים (כולל הפיקסל של פייסבוק, המלווה את הגולש מאתר בו ביקר ומציג לו את הפרסומת המתאימה), כך שכל עסק, בכל תחום עיסוק ובכל גודל, יכול למצוא לעצמו את הפרסום ההולם לו, המתאים לרוח העסק ולאסטרטגיה השיווקית שלו.

פייסבוק מציעה מגוון של כלים למפרסמים
הזכרנו קודם את הפיקסל של פייסבוק שמהווה דוגמה אחת מיני רבות לחשיבה של פייסבוק על המפרסמים דרך הפלטפורמה שלה. דוגמה מצוינת נוספת היא אפשרות הפילוח לקהלים שונים, המאפשרת לכם לדייק ולחדד את הפרסום, כך שלא תצטרכו לפרוש אותו על פני מיליון גולשים על מנת להגיע ל-1,000 הרלוונטיים עבורכם, אלא תוכלו להגיע ישירות לאותה ה-1,000 שעשויים להפוך ללקוחותיכם.

פייסבוק מאפשרת הפגנת נראות מרבית
באופן טבעי, פייסבוק, כרשת החברתית הפופולרית ביותר מקבצת בתוכה אנשים מכל קצות העולם, כך שאם אתם מנהלים עסק גלובלי וחובק עולם המציע שירותים גם לאנשים בהולנד, למשל, אינכם צריכים לנסוע להולנד או ליצור קשר עם מדיות מקומיות בהולנד כדי לפרסם. פרסום בפייסבוק יחשוף את העסק לעיניהם של גולשים מהולנד, ובעצם, לגולשים מכל מדינה בעולם אליהם אתם מכוונים את השירותים שלכם.

חברת מדיה גרופ מתמחה בפרסום בפייסבוק לעסקים על צורותיו השונות, מהקמת עמוד עסקי והרצתו, דרך ארגון תחרויות ופעילויות שונות היוצרות מעורבות גולשים ועד ליצירת החיבור בין אתרכם לבין הפייסבוק דרך מודולים חכמים. 
אם עדיין אינכם מפרסמים בפייסבוק, או, אפילו אם אתם כבר מפרסמים בפייסבוק, אבל עדיין אינכם מצליחים להתמקד על ה"גוון" הדרוש לכם, תוכלו להתייעץ איתנו או לקבל הצעת מחיר בשיחת טלפון או דרך טופס צור קשר שבאתר.