פרסום אתרים בגוגל

מאמר זה יציג, נקודות שחשוב לדעת על קידום אתרים בגוגל, מהיבטים שונים. אנחנו נציג את הנקודות בקצרה, מתוך כוונה שכל מי שרוצה לקדם אתר בגוגל, ידע מה חשוב יותר ומה פחות, על מה עליו לשים דגש והיכן עדיף לא לעשות דבר.
 
לפני שנתחיל רק נציין קידום אתרים בגוגל איכותי יכול להתבצע רק על ידי חברה מקצועית ומנוסה, לכן מוטב לא להשאיר את זה לידיים לא מקצועיות, למי שאיננו מבין בתחום. חברת מדיה גרופ מתמחה בקידום אתרים בגוגל, והיא תוכל לספק לכם את כל המידע והכלים לקידום ברמה גבוהה. 

נקודות שחשוב לדעת על קידום אתרים בגוגל 
השקעה וסבלנות – קידום אתרים הוא מרתון. מדובר בתהליך ארוך, לא פשוט, שדורש הרבה זמן וסבלנות. מי שמחפש תוצאות בזמן קצר, לא ימצא אותן כאן. לכן מומלץ להתאזר בסבלנות ולהיות מוכנים לעבוד קשה. ייתכן מאוד שיעבור זמן עד שנראה תוצאות, אך אם נעבוד נכון, בסוף נראה. 

להיות מוכנים תמיד לשינויים – קידום אתרים בגוגל הוא תחום שמשתנה ומתחדש כל הזמן. גוגל מציבה תנאים ודרישות חדשות, כל מספר חודשים במסגרת עדכונים שהיא מבצעת באלגוריתמים שלה. זה אומר שאנחנו צריכים להיות מוכנים לשינויים, הן בצורת העבודה שלנו והן במבנה ועיצוב האתר. חשוב שלא נתכנס לתבנית מסוימת אלא שנהיה מוכנים כל הזמן לשינויים. 

תוכן הוא המלך – הכלל הכי מוכר בקידום אתרים הוא התוכן שולט. בסופו של יום, קידום אתרים מבוסס על תוכן, מאמרים שמופיעים באתר עצמו, באתרי מאמרים, בלוגים, פורומים, וכדומה. חשוב לחלק את זה על פי איכות, יש מאמרים שצריכים להיות ברמה הכי גבוהה שאפשר, יש מאמרים שיכולים להיות ברמה פחות איכותית. זה תלוי היכן מפרסמים את המאמר ומה מטרתו. 

קידום אתרים לבדו לא יספיק – קידום אתר בגוגל לבד לא יכול להספיק, אנחנו צריכים להתבסס גם על קידום ביוטיוב, קידום בפייסבוק, קידום ממומן, ועוד. רק אם נשתמש בכל הפלטפורמות האפשריות, אנחנו נצליח. 

נקודה אחרונה שחשוב לציין היא, קידום זול הוא לא קידום. קידום אתרים בגוגל עולה כסף, אם אתם רוצים להצליח אתם צריכים להיות מוכנים להשקיע כסף. לשם כך עליכם לשכור חברה מקצועית וזה מן הסתם, יעלה לכם כסף. אך בסופו של יום, זה ישתלם. 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות של חברת מדיה גרופ יציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית לקידום אתרים בגוגל ברמה גבוהה. 
קידום אתרים בגוגל – דברים שחשוב לדעת בנושא

אחד הנושאים החמים ביותר בתחום האינטרנט מאז תחילת שנות האלפיים, הוא קידום אתרים. נושא זה הפך להיות בולט וחשוב בעקבות המצאת גוגל והמהפכה שהחברה ייצרה דרך מנוע החיפוש שלה. 

עד שהופיע מנוע החיפוש של גוגל, מרבית הפורטלים בהם היו רשומים אתרי אינטרנט נהגו לסדר אותם על פי סדר כרונולוגי מסוים, ללא התייחסות למבנה האתר ולרלוונטיות שלו כלפי הגולש. מנוע החיפוש של גוגל שינה את הכללים בכך שתהליך סידור וארגון האתרים בעמודי החיפוש, לא התבססו על שום דבר מלבד אופי הקידום שלהם. בשביל להופיע בעמוד הראשון, בעלי האתר היו צריכים לקדם אותו בהתאם לכללי הקידום. כך תחום העיסוק של קידום אתרים בגוגל, הפך להיות אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם האינטרנט מאז ועד היום. 

ישנם הרבה מאוד מאמרים ומדריכים אשר באים להסביר ולהנחות כיצד לקדם אתרים בגוגל. מקדמי אתרים נוהגים לכתוב מדריכים, גם במטרה לספק מידע לגולשים וגם במטרה לשווק את עצמם. חלק מהמדריכים הם מקצועיים מאוד ואכן נותנים ערך נוסף לגולשים, בפרט לאלה שמבקשים לקדם את האתרים שלהם בעצמם. אך במקרים רבים, הגולשים נתקלים במידע שיכול להיות מבלבל. לכן חשוב לעשות סדר.