עיצוב אתרים - עיצוב אתרים לעסקים

עיצוב אתרים - עיצוב אתרים לעסקים - מדיה גרופ
עיצוב אתרים לעסקים היא תורה בפני עצמה, אשר לא כל בונה אתרים (ואפילו לא כל חברת עיצוב אתרים) מתמחים בה ויכולים לעמוד בביצוע המשימה על הצד הטוב ביותר. מה, בעצם, הופך את עיצוב אתרים לעסקים למשימה כ"כ מורכבת? זה מתחיל ביכולת לאפיין במדויק את צרכי העסק וקהל היעד אליו פונה האתר ומסתיים בירידה לפרטים הקטנים, למשל, היכן ממקמים את כפתור הקניה או טופס ה"צור קשר" שבאתר. לכל פרט יש חשיבות מיוחד בבניית אתר שמטרתו עסקית, ולכן, חוסר ידע, רשלנות או אי שימת לב לפרטים מסוימים עלולה לחבל בהצלחתו של האתר העסקי ולסכל את יכולתו להפיק את המטרה שלשמה הוא נבנה. כיצד עיצובו של אתר עסקי שונה מעיצובם של אתרים כלליים יותר?

עיצוב אתר עסקי - המטרה היא שקובעת
להבדיל מאתרים כלליים יותר, אותם הכרנו בשנים האחרונות, לאתר עסקי ישנה מטרה מוגדרת, הנובעת מפעילותו של העסק ומצרכיו. זה יכול להיות אתר תדמית, שמטרתו לספק כמה שיותר נתונים על העסק, אבל, באותה המידה, זה יכול להיות גם אתר חנות אונליין, שמטרתו למכור מוצרים ושירותים באופן ישיר. שני סוגי אתרים אלה (והסוגים הנוספים הקיימים) נבנים למטרה מוגדרת, ועיצובם צריך להתכתב עם המטרה שלשמה נבנו ולשרת אותה. כך שאם, למשל, בנינו אתר חנות אונליין מדהים ויזואלית, אבל הוא איננו מעוצב נכון מבחינת משפך הקניה, ולכן, איננו מכניס לעסק את המכירות שהוא מצפה להן, אתר כזה איננו ממלא את ייעודו, ולכן, איננו אתר טוב, למרות עיצובו מרהיב העין.
 
 

כיצד עיצוב האתר משרת את המטרה?
חנות אונליין היא מקרה מובהק ליכולת למדוד ולכמת את השגת המטרה באופן ברור למדי, אבל מה קורה באתרים בהם המטרה פחות ניתנת לכימות, כאתרי תדמית, למשל? אתרי תדמית הם אתרים שמטרתם לספק לגולש מידע על העסק ולבסס את תדמיתו המקצועית בעיניהם, ולכן, באתרים כאלה, בהם אנחנו איננו משווקים מוצר או שירות אלא תדמית (שהיא מונח ערטילאי), חשוב לשים לב לפרטים אחרים מאשר בהם אנחנו מרכזים את תשומת הלב באתרי מכירות. למשל, באתר תדמית תשומת הלב תוקדש לבניית השפה המיתוגית הקונסיסטנטית, לבחירת הצבעים על פי משמעותם והרושם אותו הם משרים, לעיצוב נכון של הלוגו וכן הלאה. כך שגם כשאיננו "משווקים" משהו מוחשי, אנחנו בעצם משווקים - תדמית, סגנון, תחושה, חווית משתמש/רוכש. את כל הדברים הללו, משרת העיצוב הנכון.

חברת מדיה גרופ הינה בעלת ניסיון רב בעיצוב אתרים לעסקים השייכים לכל תחומי הפעילות העסקית הקיימת ומיועדים לכל פלחי השוק.
הצוות המקצועי המנוסה שלנו עומד לרשותכם לצורך התייעצות ולצורך קבלת הצעת מחיר לבניית אתר עסקי משלכם בשיחת טלפון או דרך טופס צור קשר שבאתר.