מה זה קידום אורגני

כיצד מסבירים מה זה קידום אורגני ומה החשיבות של הנושא?
בשביל להסביר מה זה קידום אורגני, הדרך הכי קלה לעשות זאת היא באמצעות הדגמה. לוקחים את האתר, בוחנים מה המיקום הנוכחי שלו, בין אם זה מקום נמוך ובין אם זה מקום גבוה, הרי שמציגים בפני בעל העסק או בעל המקצוע, את האופציות שייפתחו בפניו, אם יבצע קידום אורגני חכם. כיצד קידום שכזה יכול למשוך אותו כלפי מעלה, הן בדירוג והן בחשיפה. 

אין צורך, כשעובדים עם בעל מקצוע, להסביר על כל התהליך בבת אחת, כן חשוב להציג את התמונה באופן כללי ולהסביר שמדובר בתהליך ארוך שדורש זמן וסבלנות. עם הזמן, ככל שמתקדמים בתהליך, מציג עוד חלק ועוד חלק ממנו. אם בוחרים להציג את כל התמונה במלואה כבר בהתחלה, עלולים להגיע לכדי מצב לפיו בעל העסק או בעל המקצוע, יתקשו לעשות את השינויים הנדרשים ויתקשו להחליט על ביצוע התהליך. 

חשוב להציג נתונים מספריים ותוכניות עבודה מלאות כשניגשים ללקוח חדש שאיננו מגיע מהתחום. חשוב להסביר לו, כיצד עבודה על ביטוי מסוים, יכולה לקדם את האתר ולהביא אליו חשיפה גדולה יותר. דוגמא לכך, אם נניח יש ביטוי מסוים שזוכה לחשיפה חודשית גבוהה והאתר לא מקודם בו, אפשר להראות כיצד בעזרת עבודת קידום, ניתן להגיע לרמות גדולות יותר של חשיפה. 

עם כל זה, כיום לא מעט בעלי עסקים ובעלי מקצוע כבר מתעסקים בקידום אתרים בעצמם, כלומר הצורך לשבת ולהסביר להם מה זה בדיוק קידום אורגני, הוא כפי שהיה בעבר. בעלי עסקים ומקצוע רבים, לוקחים קורסים בשיווק דיגיטלי ומבצעים פה ושם פעולות שונות שמטרתן לעזור לעסק. על כן, צריך לחדד נקודות מסוימות בשביל להעביר להם את המסר כמה חשוב שיעבדו איתנו. 

חברת מדיה גרופ מתמחה בקידום אורגני לבעלי מקצוע ובעלי עסקים. ניתן לפנות לצוות שלנו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור קידום אורגני וכן הסברים מעשיים אודות יתרונות הקידום. ניתן ליצור איתנו קשר בהקדם בטלפון או דרך האתר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בהקדם עם תוכנית עבודה מיוחדת בשבילכם. 
 
איך מסבירים מה זה קידום אורגני למי שאיננו מגיע מהתחום של קידום אתרים ובכלל למי שאיננו מגיע ממקצועות האינטרנט? איך מסבירים מה זה קידום אתרים אורגני למי שרגיל לבצע פרסום ושיווק בפלטפורמות תקשורתיות ושיווקיות אחרות? 

אלו שאלות שכל חברת קידום אתרים או מקדם אתרים מתמודדים איתן. הרי, כל אחד צריך להסביר ללקוח שלו, כיצד עובדת השיטה של קידום אתרים וחשוב מכך, למה בכלל הם צריכים להיעזר בשיטה זו. אחרת, לא רק שהם לא יוכלו להסביר למה העסק או בעל המקצוע צריכים את השירות שלהם, אלא הם לא יצליחו להסביר למה מה בדיוק הם מחפשים וצריכים מהם בזמן העבודה. 

לפני שנסביר כיצד מסבירים ומפרטים מה זה קידום אתרים אורגני בפני בעלי עסקים ובעלי מקצוע, יש לומר, בשביל שהתהליך יעבוד, צריך שיתוף פעולה בין המקדם או חברת הקידום לעסק או לבעל המקצוע. זה נכון לא רק במובן של גישה למערכת הניהול האתר אלא זה נכון לגבי, כתיבת תכנים, היכרות עם העסק, תמונות ועוד. בלי כל זה, תהליך הקידום לא יצלח. עוד לפני כן, בשביל להגיע אל העסק, לגרום לו לעבוד איתנו, צריך שהוא יבין למה אנחנו יכולים לעזור לו, למה חשוב שהוא יעבוד איתנו. כאמור, זה יכול לקרות רק אם הוא יבין מה זה קידום אורגני.