חברת קידום אתרים

כיצד עובדת חברת קידום אתרים ומדוע משתלם לעבוד איתה? 
חברת קידום אתרים, מבצעת את כל העבודות במקום אחד, כשמנהל עבודה אחראי על כל הפרויקט וחלוקת העבודה בין הגורמים השונים על פי ההתמחויות שלהם. כך למשל, מי שאחראי על הקידום באופן רשמי מבצע אותו, מי שאחראי על כתיבת התכנים אחראי על חלק, יש מעצב שאחראי על עיצובים שונים, למשל עיצוב דף נחיתה, עיצוב עמודים, וכן עיצוב בפייסבוק אם יש צורך. 

חברת קידום אתרים גם מעסיקה גורמים שמתמחים בקידום ממומן וכן קידום בפייסבוק (לעיתים מדובר באותו מקדם אך להבדיל ממקדם עצמאי, כאן הכל נעשה במקום אחד). חברות קידום רבות גם מעסיקות אנשי מקצוע שמתמחים בבניית אתרים, בניית עמודים, הקמת עמודי עסק בפייסבוק, הפקת סרטונים ליוטיוב וקידומם. 

צריך לזכור, לחברת קידום אתרים יש תקציב הרבה יותר גדול מאשר למקדם בודד, בלי קשר לעובדה שהם יכולים לעבוד עם עסקים ובעלי מקצוע שיש להם תקציבים גבוהים יותר, הרי שהם מחזיקים תקציב גבוה יותר ולכן אם יש צורך הם יכולים להשקיע הרבה יותר מבחינת משאבים, החל משעות עבודה, פונקציות פיתוח ועוד. 

סיבה נוספת שבגללה עדיף לעבוד עם חברת קידום אתרים זו עצם העובדה שיש סיעור מוחות בין כל עובדי החברה. להבדיל ממקדם בודד שעובד לבדו ולא יכול ליהנות מהצעתם של אחרים. כשמדובר בחברה הרי שהעובדים יוצרים ביחד תלכיד שמאפשר להם לחשוב על דרכים יצירתיות כיצד להתגבר על המכשולים או להציע פתרונות חדשים לעסק או לבעל המקצוע. 

נקודה נוספת חשובה היא, חברת קידום אתרים עובדת עם שורה של עסקים, בדרך כלל, ועל כן היא יכולה ליצור שיתופי פעולה בין העסקים השונים, הכוונה לשיתופי פעולה בין הלקוחות השונים שלהם. דבר זה מגדיל באופן נרחב את האפשרויות שעומדות לקידום ופיתוח. זה בנוסף לעובדה שהעסקים השונים נקשרים עם עסקים חיצוניים במסגרת שיתופי פעולה לגבי קידום, מה שיכול להרחיב באופן  ניכר את מעגל הקשר בין כל העסקים שעובדים עם החברה.

חברת מדיה גרופ היא דוגמא לחברת קידום אתרים מובילה אשר מציעה ללקוחותיה מעגל נרחב של שירותים. החברה עוסקת בקידום בגוגל, פייסבוק, יוטיוב, כמו כן היא עוסקת בבניית אתרים ועמודי נחיתה. החברה מעסיקה צוות מקצועי שעומד לרשות הלקוחות בכל עת. ניתן לפנות אל צוות החברה דרך האתר וכן בטלפון. נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא שקשור לקידום באינטרנט. 
 
חברת קידום אתרים

לא פעם, בתחומים שונים, עולה השאלה האם עדיף לעבוד עם גורם מקצועי בודד או לחילופין, עם חברה שמעסיקה צוות עובדים מקצועי ומנוסה. אנחנו יכולים לראות דוגמאות לכך, למשל, בתחום של ראיית חשבון, עריכת דין, וכן בתחום של קידום אתרין. אז עולה שאלה, האם עדיף לעבוד עם מקדם אתרים בודד או עם חברת קידום אתרים. 

במאמר זה אנחנו נסביר, מדוע משתלם יותר לעסקים קטנים וגדולים וכן לבעלי מקצוע בתחומים שונים, לעבוד עם חברת קידום אתרים יותר מאשר עם מקדם בודד. גם אם מדובר על קידום אתרם בתקציב נמוך לכאורה, או לחילופין, כשמדובר בבעל מקצוע או עסק שלא מחפש קידום אגרסיבי אלא נקודתי. 
חשוב להדגיש, גם מקדם אתרים עצמאי, לא עובד לבדו. במקרים רבים הוא עובד עם צוות מסוים סביבו, החל מכותבי תוכן, מעצבים, ובמקרים בהם הוא לא מבצע קידום ממומן או קידום בפייסבוק, אז הוא יעבוד גם מקדמים מתחומים אלו. אך כפי שאפשר להבין מדוע בסגנון ובצורת עבודה שונה מזו של חברת קידום אתרים.