דודי בורבה
 
דודי בורבה מנטור עסקי מוביל בתחום אומנות המכירה. מביא חשיבה פורצת דרך הנובעת מחוויות ואירועים מאתגרים שהחיים הציבו לו ואותם הצליח לשרוד ולנצח בנחישות ובעוצמה רבה!
דודי לקח את השיטות, ההרגלים והניצחונות והפך אותם לדרך חיים והמשיך אל תפקידים בכירים בארגונים עסקיים ותחרותיים, שזכו להצלחה בעולם המכירות, ההשפעה והתקשורת. כמו כן, הנהיג אנשים וצוותים גדולים וביסס לעצמו קריירה מצליחה ומבטיחה לאחר שעשה צעד צעד לעבר הגשמת המטרות והיעדים שלו.

התוצאות של ניסיונו העשיר הובילו אותו בשנת 2010 להקים את חברת T.C.B שהפכה בזמן קצר לחברה מובילה בתחומה, המעניקה מוטיבציה, כלים פרקטיים מהשטח שמייצרים תוצאות אמיתיות ולאורך זמן. דמויות מפתח בארגונים ובעלי עסקים שמחפשים דרך להגדיל את הרווחיות של העסקים שלהם דרך שיפור מיומנויות ושינוי הרגלים של אנשי מכירות ושל מנהלים המעוניינים להוביל ולנצח כדרך חיים.
דודי הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובעל ניסיון מקצועי עשיר במנהיגות והובלת אנשים לביצועי יוצאי דופן! קהל נלהב של אלפי אנשים בפניהם הופיע עד כה, בכל הארץ, הקנו לו את המעמד של מרצה ומדריך מבוקש בקרב קהלים רבים, חברות וארגונים.

מעבר לאתר >