בניית אתרים לעסקים קטנים - בניית אתר לעסקים קטנים

בניית אתרים לעסקים קטנים - בניית אתר לעסקים קטנים - מדיה גרופ
עסקים קטנים נחשבים ל"נחותים" (לפחות יחסית לארגונים ולעסקים הגדולים) בהרבה אספקטים: תזרים המזומנים שלהם רעוע ושברירי למדי, לעיתים קרובות, הם נאלצים לתפקד בתנאים גרועים בהרבה מהעסקים הגדולים מהם (למשל, בעל העסק צריך להיות גם מחלקת הנהלת חשבונות, המחסנאי, הפקידה, הגרפיקאית ולמלא עוד מספר תפקידים), הציוד שלהם מיושן (חוסר בתקציב, הזכרנו?), ובאופן כללי, הם נתונים בסכנת קריסה כלכלית הרבה יותר מהעסקים הגדולים מהם. אולם לפחות באספקט נוסף, שעד לא מזמן גם הוא היה נקודת נחיתות אצלם, כיום, עסקים קטנים אינם נופלים מהעסקים הגדולים מהם - היכולת לבנות אתר עסקי. עד לפני שנים לא רבות בניית אתרים לעסקים קטנים הייתה עסק מסורבל ויקר, אולם כעת, עם הפיכתו של אתר עסקי ל-Must עבור כל עסק בכל סדר גודל, העלויות הגבוהות והמורכבות שהיו מנת חלקו של עסק קטן שרצה לבנות אתר, נעלמו ופינו את מקומן ליכולות בלתי מוגבלות כמעט. בניית אתר לעסקים קטנים הפכה לסטנדרט, ונדיר למצוא עסק קטן שאין לו לפחות אתר אחד.

בניית אתרים לעסקים קטנים שונה מבניית אתרים לעסקים גדולים
למרות כל מה שנאמר בתחילה, עדיין, ישנו הבדל מהותי בין בניית אתר לעסקים קטנים לבנייה עבור עסקים גדולים. הבדל זה נעוץ ברוח העסק ובאסטרטגיה העסקית שלו. בעוד עסקים גדולים מרבים להתהדר ביכולות (ובתקציב) העומד לרשותם, אתרי עסקים קטנים משרים אווירה נינוחה ורגועה, משפחתית קמעה. אין להם צורך להעמיס על האתר פיצ'רים שלא לצורך, הוא מכיל בדיוק את הפיצ'רים הנכונים, המתאימים לצרכי הגולשים / הלקוחות. ושלא יובן לא נכון, לא מדובר בענווה מעושה או בצניעות מזויפת, אלא בקונספט עקרוני העובר מהעסק במציאות אל רוח העסק כפי שהיא משתקפת באתר.
 
 

יש לכם עסק קטן? אתם יכולים לצמצם פער!
מאחר ותחום בניית האתרים מעביר את זירת ההתמודדות מהמציאות אל הווירטואליה, הוא מאפשר גם לעסקים הקטנים להתחרות על תשומת ליבם של הגולשים / הלקוחות הפוטנציאליים מול מתחריהם הגדולים מהם. כאן, שם המשחק הוא מיתוג תדמיתי, ובניית אתר עסקי נכון ומתאים לעסק, יכולה להפוך גם עסק קטן (במציאות) לאימפריית מכירות וירטואלית. כך שבווירטואליה, גודל העסק במציאות איננו משנה, אלא הדרך בה הוא מציג את עצמו, המוצרים אותם הוא מוכר וכן הלאה. כל אלה תלויים בבנייה הנכונה של האתר העסקי.

חברת מדיה גרופ מתמחה בבניית אתרים לעסקים קטנים מכל תחומי הפעילות העסקיים ובהתאם לצרכיו הספציפיים של כל עסק. הליווי המקצועי שלנו לאורך הדרך, כמו גם התמחותנו בפרויקטים ייעודיים לאתרים עסקיים קטנים, מאפשרים לנו להציע לכם, בעלי העסק הקטן, את השירות המקצועי והטוב ביותר.
תוכלו להתייעץ איתנו או לקבל הצעת מחיר בשיחת טלפון או דרך טופס צור קשר שבאתר.