קידום בפייסבוק - קידום בפייסבוק לעסקים

קידום בפייסבוק - קידום בפייסבוק לעסקים - מדיה גרופ
כידוע, פייסבוק נחשבת לרשת החברתית הפופולארית ביותר, מה שבאופן הגיוני, הופך אותה לערוץ קידום מוצלח. הפניה אל גולשי הפייסבוק דורשת התמחות מיוחדת, מאחר שהיא שונה מקידום או פרסום רגילים. כאן, אנחנו "נכנסים" אל חייהם של הגולשים / הלקוחות הפוטנציאליים כאשר הם "בנעלי בית", ולכן, הגישה הקידומית שונה לגמרי, למשל, מגישות פרסום אחרות, אשר פוגשות את הלקוח הפוטנציאלי כשהוא מוכן להן נפשית. יצירת הנראות הרשתית (העדינה אך מתמשכת וקבועה) בפייסבוק הינה הבסיס לקידום נכון, וזוהי הסיבה העיקרית לכך, כי קידום בפייסבוק לעסקים הוא משימה שלא כל מקדם (ואפילו לא כל מקדם בפייסבוק) מסוגל לעמוד בה בהצלחה.

קידום בפייסבוק לעסקים - מדוע הוא כ"כ מוצלח?
פייסבוק מקבצת אליה אנשים מכל רחבי העולם, גברים, נשים, בני נוער, קשישים, גבוהים, נמוכים, שמנים, רזים, בעלי שיניים לבנות וגם חסרי שיניים בכלל, בעלי שיער ארוך, קצר ובינוני - בקיצור, את כולם. אם אי פעם חלמתם שיעמדו לרשותכם כ"כ הרבה לקוחות פוטנציאליים, שתצטרכו רק לבחור בפני מי אתם רוצים להציע את המוצר או השירות שלכם, או רוצים לבסס את תדמיתכם, פייסבוק מגשימה לכם את החלום, באמצעות קידום בפייסבוק. ולא זאת בלבד שהיא מרכזת לכם את כל הלקוחות הפוטנציאליים במקום אחד, היא גם מעניקה לכם את הכלים להחליט אל מי מהם אתם מעוניינים לפנות (ע"י אפשרויות הפילוח הרבות שלה) וגם מגוון של סוגי מדיות שונות (מעמוד עסקי, דרך מודעות ממומנות ועד הפיקסל של פייסבוק). שאם מבצעים בצורה נכונה קידום בפייסבוק לעסקים, אין סיכוי שלקוח פוטנציאלי יצליח לחמוק מהקידום שלכם.
 

מדוע קידום בפייסבוק כל כך מסובך?
פייסבוק, הממותגת בראש ובראשונה כרשת חברתית, נוהגת לשמור על החברים הגולשים בה, כך שבצד האפשרויות שהיא מציעה לעסקים, היא גם נותנת בידי הגולשים/הלקוחות את האפשרות להתלונן על פרסום פוגעני, פרסום המציק להם וכן הלאה. למרות שגם בפייסבוק (כמו בשאר רחבי הרשת) הכסף הוא זה שמכתיב את הטון, לגולשים מתלוננים ישנם כלים "להילחם" בקידום אגרסיבי מידי או כזה, שלדעתם, מטריד אותם. כך שקידום בפייסבוק, במידה רבה, דומה לניסיון ללכת בין הטיפות מבלי להירטב, וזאת, משימה שאין ספק, כי נדרשים ידע וניסיון רב בסוג זה של קידום, על מנת לצלוח אותה מבלי לעורר עליכם את חמת זעמם של הגולשים (ושל פייסבוק, לא פחות חשוב).

חברת מדיה גרופ מתמחה בכל צורות הקידום בפייסבוק לעסקים ומכירה את כל הטריקים והניואנסים הדקים שהופכים עסק למקודם בהצלחה בפייסבוק.

אם עדיין אין לכם דף עסקי בפייסבוק או, אפילו אם יש לכם אחד כזה, אבל עדיין לא הצלחתם לגרום לו להמריא, תוכלו להתייעץ איתנו או לקבל הצעת מחיר בשיחת טלפון או דרך טופס צור קשר שבאתר.