בניית אתרים לעסקים - בניית אתר לעסק

בניית אתרים לעסקים - בניית אתר לעסק - מדיה גרופ
בניית אתרים לעסקים היא תחום שנמצא במוקד העניין הציבורי בשנים האחרונות, ולא בכדי. אם, בעבר, עסק נמדד לפי שטחו הפיזי, השלט וחלון הראווה שעיטרו אותו, החייכנות והשירותיות של עובדיו ואפילו המדים האחידים אותם לבשו, כיום, כאשר מרבית העיסוקים ותחומי העניין שלנו עברו לרשת, גם העסקים נמדדים על פי אמות מידה אחרות. והראשונה בהן, היא הנוכחות ברשת, לכן, בניית אתר לעסק, היא זו שמניחה את הבסיס לנראות הנדרשת לעסק כדי שלא יישאר מאחור ולא יפסיד את כל הלקוחות הפוטנציאליים למתחריו בתחום פעילותו. יחד עם זאת, בניית אתרים לעסקים איננה קלה כמו שהיא עשויה להישמע, מכיוון שמשפיעים עליה גורמים ושיקולים מקצועיים רבים, שלא כולם גלויים למי שאיננו שולט בתחום.

בניית אתר לעסק - מהם האתגרים העומדים בפניכם?
בשלב הראשון, כמובן, תצטרכו להחליט לאיזה סוג של אתר העסק שלכם זקוק. החלטה זו נסמכת על טיב פעילותו של העסק שלכם, על קהל היעד שלכם, על הרגלי הצריכה של קהל היעד ועל נתונים נוספים המיוחדים לעסק שלכם, אשר בלעדיהם שום בניית אתר לעסק לא תהיה מושלמת. כיום, ישנם מספר סוגי אתרים נפוצים, שכל אחד מהם יכול להתאים לסוג מסוים של עסק, שירות, מוצר או קהל יעד.
 

לאיזה אתר זקוק העסק שלכם?
הראשון בסוגי האתרים הנפוצים הוא אתר תדמית, המשרת, לרוב, עסקים המציעים שירותים ללקוחות. מטרתו העיקרית של אתר תדמית היא ליצור תחושת אמינות ורושם מקצועי, דרך מידע רב ומעמיק העוסק בעסק ובניסיונו בתחום, בפרויקטים שבוצעו, בחוות דעת של לקוחות מרוצים וכן הלאה. רוב אתרי התדמית לא נועדו לייצר את המכירות עצמן, אלא להעניק לגולש את הרקע על העסק, שנחוץ לצורך ביסוס האימון ההכרחי בין הלקוח לעסק.

הסוג הנפוץ השני הוא חנות וירטואלית. אתר חנות מתאים בעיקר לעסקים אשר מציעים למכירה מוצר או שירות ורוצים להגדיל את המכירות הישירות שלהם, בצמצום התקשורת עם הלקוח למינימום, ובצמצום העלויות הנלוות להחזקת חנות "אמיתית". השירות ניתן באופן וירטואלי, כשהלקוח מזמין באתר, משלם באתר, ובמידה ויש לו שאלות, גם הן נשלחות לעסק המפעיל את האתר דרך מייל או טופס צור קשר. אתר חנות מתאים לעסקים שאינו להם חנות "אמיתית", כמו גם לעסקים שבבעלותם חנות, אבל מעוניינים להגדיל את קהל לקוחותיהם דרך הגעה לקהלים חדשים ברשת.

בנוסף להם קיימים דפי נחיתה, אתרי קטלוג, אתרי תוכן וכד', שלכל אחד מהם ספציפיקציה לעסקים, למוצרים ולמטרות אחרות.
השלב הבא (והמסובך לא פחות מקודמו) הוא בניית אתר לעסק, על פי צרכיו ובהתחשב בכל הנתונים הספציפיים שלו.

חברת מדיה גרופ מתמחה בבניית אתרים לעסקים, בכל תחום פעילות ולכל קהל יעד.
תוכלו לפנות לצוות המקצועי שלנו לצורך התייעצות ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית דרך הטלפון או דרך טופס צור קשר באתר, וליהנות מאתר עסקי יעיל ואפקטיבי בהקדם!