בניית אתרים בחינם - בניית אתר בחינם

איזה בעל עסק לא חולם על בניית אתר בחינם?
למעשה, אנחנו הישראלים, אוהבים לקבל דברים בחינם, וזוהי הסיבה, שפעם אחרי פעם, אנחנו מוצאים את עצמנו מסובכים בכל מיני דילים מורכבים שלא התכוונו להיכנס אליהם מלכתחילה, אבל ה"חינם" פיתה אותנו. כך, למשל, אתם עלולים, יום אחד, למצוא את עצמכם מסובכים ב-100 תשלומים חודשיים בני 3,000 ₪ כל אחד, כי קניתם מרצדס וקיבלתם מחזיק מפתחות בחינם(!).

בניית אתרים בחינם עלולה לחזור אליכם כבומרנג!
אמנם, הדוגמה של המרצדס הייתה קיצונית במקצת (הגזמנו לצורך הדגשה, מודים), אבל לפעמים, ה"חינם" הזה לא רק עלול לעלות לכם, אלא גם עלול לעלות לכם די ביוקר. דוגמה לכך, ניתן לפגוש בהצעות של מאחסני אתרים שונים, אשר מציעים בניית אתר בחינם, אם תרכשו מהם חבילת אחסון. עכשיו, לא ברור מה טיבו של האתר שהם יבנו לכם, מכיוון שבבירור, מעצם הגדרתם, הם אינם "בוני אתרים" אלא "מאחסני אתרים" ותחום התמקצעותם הוא בניהול שרתי אחסון. כך שאם אתם נשענים על ה"בחינם" הזה לצורך בנייתו של האתר העסקי החשוב שלכם, אתם עלולים לגלות שלא רק שהאתר הזה איננו יוצר את התדמית והרושם הרצויים לכם, אלא ההיפך - הוא מסב לכם נזק תדמיתי אותו תתקשו לתקן בהמשך!
 

מתי בניית אתר בחינם איננה עלולה לחזור אליכם כבומרנג?
כאשר מציעת ההצעה היא חברה העוסקת באופן מקצועי בבניית אתרים, ובמקביל, היא עוסקת גם בתחום נוסף (לרוב, קידום אתרים במנועי חיפוש), ה"בחינם" הזה מתקבל בהחלט על הדעת. לרשות חברה כזו עומדים כל הכלים המקצועיים המתאימים כדי להקים לכם אתר עסקי מכובד ואפקטיבי, מבלי שתצטרכו לשלם עבורו את הסכום הנדרש. לחברות כאלה, בד"כ, ישנם מספר כובעים (ואנשים שונים, לרוב, חובשים אותם), ולכן, הן מסוגלות לעמוד בכל אחת מהמשימות הללו בהצלחה, מבלי לפגוע בהצלחתה של המשימה האחרת, כך שאיכות קידום האתר, למשל, איננו מגיע על חשבון איכות בנייתו, ולהיפך. במקרים כאלה, אתם זוכים מן ההפקר ליהנות גם מהריכוז של כל נושא האתר תחת קורת גג אחת, במקום לפזר אותו בין מספר אנשי מקצוע (או חברות) שונים. בכל מקרה של הצעת בניית אתר בחינם, חשוב לבדוק את יכולתו המקצועית של הגוף המציע לעמוד בבניית האתר, ולא ליפול בפח ה"בחינם" מבלי לבחון זאת!

חברת מדיה גרופ מתמחה בבניית אתרים ובקידום לעסקים בכל הפלטפורמות והמדיות הקיימות כיום.
אנחנו עומדים לרשותכם לצורך קבלת הצעת המחיר או לייעוץ בנוגע לקידום או להקמת אתר עסקי, בשיחת טלפון או דרך טופס צור קשר שבאתר.