בניית אתרים בוורדפרס - בניית אתר וורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס - בניית אתר וורדפרס - מדיה גרופ
מאז נכנסה וורדפרס לתמונה, חיי כולנו קלים הרבה יותר - כבר איננו נזקקים לידע מקצועי רב ומורכב, כבר איננו נדרשים לדעת HTML, PHP ועוד שפות תכנות, כדי להקים או לתחזק באופן שוטף אתר עסקי שנראה מצוין ופועל באופן מעולה. כך שלכאורה, בניית אתרים בוורדפרס, הוציאה את המונופול מידיהם של בוני האתרים, והפכה את בניית האתר העסקי למשהו שכמעט כל אחד יכול לעשות בעצמו ועבור העסק שלו. זאת, לכאורה בלבד, מאחר וגם בעת בניית אתר וורדפרס, למרות עשרות אלפי התוספים ואלפי התבניות המוכנות, עדיין ישנם הבדלים משמעותיים (גם כאלה הנראים לעין מייד וגם כאלה הסמויים יותר) בין אתר שנבנה בידי איש מקצוע המתמחה בתחום, לבין אדם שאין לו כל ידע או ניסיון בבניית אתרים. גם וורדפרס, על כל מעלותיה, איננה מצליחה לטשטש את ההבדלים הללו.

בניית אתר וורדפרס - האם ניתן לעשות זאת בעצמכם?
כן, תיאורטית, תוכלו לבנות אתר וורדפרס מניח את הדעת בעצמכם, רק שכאשר המדובר באתר עסקי, סביר להניח כי "מניח את הדעת" איננו משהו שמומלץ לכם להסתפק בו. לצורך ההשוואה, בנייתו של אתר דומה לבניית בית, ולכן, כאשר מונחים היסודות, ישנה חשיבות רבה ליציבותם ולעמידותם. בבניית בית זה מתבטא בעומקם של היסודות, בעובי מוטות הברזל השקועים בבטון ובאיכותו של הבטון, בעוד שבבניית אתרים, מדובר במעטפת, בהפניות ובשורות הקוד של האתר, כל אותם הדברים, שבמידה ואין לכם ידע בתחום, לא תצליחו להגיע אליהם ולוודא שהם פועלים כשורה, ואכן, מצליחים לשאת את משקלו של האתר הנבנה עליהם. 
 

מתי וורדפרס מתגלה במלוא הדרה עבור מי שאיננו איש מקצוע?
וורדפרס היא CMS (Content Management System - מערכת ניהול תוכן) ונחשבת ל-CMS הטובה והנפוצה ביותר בעולם. זה אומר שלאחר בניית אתר וורדפרס (כלומר - לאחר הנחה מקצועית של היסודות שלו) התחזוקה התוכנית של האתר היא קלה ונגישה, גם לכאלה שאין להם ידע מקצועי בתחום. הזנת התכנים הינה קלה ואינטואיטיבית, התקנת תוספים מתבצעת בקלות, וכל האתר ודפיו פועלים במסגרתה של אותה התבנית שנבחרה בעת בניית האתר. יתכן, פה ושם, שגם בהמשך הדרך תזדקקו לעזרה נקודתית מקצועית טכנית (למשל, לצורך פתרון התנגשויות בין תוספים או פתרון בעיה ספציפית), אבל עדיין, קיים מרחק של שמיים וארץ בין תחזוקה של אתר המבוסס על וורדפרס לבין אתר שאיננו מבוסס עליה או אתר שהוקם ומנוהל דרך CMS אחרת (וויקס, למשל).

לחברת מדיה גרופ ניסיון וידע מקצועי רב בבניית אתרים בוורדפרס לעסקים ולכל מטרה אחרת. 
הצוות המנוסה והמקצועי שלנו יעמוד לרשותכם לצרכי ייעוץ ולקבלת הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר לבניית אתר וורדפרס משלכם בשיחת טלפון או דרך טופס צור קשר שבאתר.