אלין גלובל
 
Alin Global מזמינה אותך להגשים כל חלום עיצובי ואדריכלי ולחסוך עשרות אלפי שקלים על פערי תיווך. אתנו תוכל לעצב את בית חלומותיך בדרך נוחה ויעילה תוך שקיפות ושיתוף בתהליך, אך העיקר עם מתן ערבות מלאה לכספך.

חברת Alin Global הינה אחת החברות הותיקות והמובילות ביבוא אישי מסין של תכולת בית ומוצרי גמר לבניה. לחברה משרדים בסין ובישראל. מאות לקוחות מרוצים וניסיון רב ביבוא לבתים פרטיים, בניני מגורים, אולמות, בתי מלון, קבוצות רכישה ,ויבוא מסחרי, החל ממוצרי גמר לבניה כגון ריצופים וחיפויים, כלים סניטרים, ריהוט לבית ולגן ועד לפרטים הקטנים המשלימים כל תכולת בית –  תאורה, טקסטיל, כלי בית סכו"ם ועוד.

החברה מתמחה בעבודה עם תוכניות בניה – עבודות אלומיניום, גדרות, שערים, מעקות, דלתות, מטבחים, כיפות וקונסטרוקציות מיוחדות ,וקרניזים חיצונים,לבנינים

כל החומרים והמוצרים המיובאים  דרכנו מיוצרים עפ"י סטנדרט איכות גבוה ביותר, מותאמים לצו האופנה ונבחרים בקפידה בהתאמה אישית לצרכיך. באפשרותך לבחור האם לצאת למסע רכישות בסין, בליווי נציג החברה  דובר סינית ואנגלית, רכב ונהג צמוד, או לחילופין, לבחור את  המוצרים מקטלוגים ודוגמאות מוחשיות במשרדנו בישראל.

נציגינו ילווה את התהליך לאורך כל הדרך-  החל משלב בחירת המוצרים ועד לשלב שליחתם לארץ , כל זאת תוך ביצוע בקרת איכות קפדנית, וצילום לפני אריזה. את הליווי נספק לך לאחר היכרות אישית ותיאום ציפיות על סמך קטלוגים ודוגמאות מוצרים שיוצגו בפניך בפגישה אישית.

מעבר לאתר >